• Výberové konanie - pedagogický asistent

• OZNÁMENIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Riaditeľka Cirkevnej základnej školy sv. Michala Kendice 424 vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície:

• pedagogický asistent

Požadované kvalifikačné predpoklady a iné požiadavky:

• kvalifikačné predpoklady pre výkon pedagogickej činnosti a pre príslušný druh a typ školy podľa zákona MŠVVaŠ SR č. 138/2019 Z. z., o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov
          • ovládanie štátneho jazyka
          • komunikačné a organizačné schopnosti
          • schopnosť vychovávať v katolíckom duchu

Zoznam požadovaných dokladov:

• prihláška do výberového konania
          • kópie dokladov o vzdelaní
          • profesijný životopis
          • krstný, prípadne sobášny cirkevný list
          • odporúčanie správcu farnosti v mieste bydliska uchádzača
          • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
          • súhlas so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č. 18/2018 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Od úspešného uchádzača budeme pred podpisom zmluvy vyžadovať odpis z registra trestov a potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti.

Platové podmienky:

V zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Prihlášku a požadované doklady do výberového konania je potrebné zaslať doporučenou                poštou do 20.07.2023 na adresu školy. Výberové konanie sa uskutoční 25.07.2023 v hlavnej budove školy Kendice 424. Presný čas výberového konania bude vybraným uchádzačom oznámený telefonicky alebo mailom.

V Kendiciach dňa 06.07.2023                                    Mgr. Beáta Ďordíková, riaditeľka školy

VK_PA_2023_vyhlasenie.pdf