• Výberové konanie - ekonóm/ekonómka

•                  OZNÁMENIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Riaditeľka Cirkevnej základnej školy sv. Michala Kendice 424 vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície:

• ekonóm / ekonómka

Požadované kvalifikačné predpoklady a iné požiadavky:

• úplné stredné odborné vzdelanie resp. vysokoškolské vzdelanie so zameraním na ekonomiku a účtovníctvo
          • prax v odbore vítaná
          • počítačové zručnosti
          • znalosť ekonomických právnych predpisov
          • znalosť mzdového účtovníctva
          • spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
          • bezúhonnosť a zdravotná spôsobilosť
          • dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť

Zoznam požadovaných dokladov:

• prihláška do výberového konania
          • overené kópie dokladov o vzdelaní
          • profesijný životopis
          • čestné vyhlásenie o bezúhonnosti a zdravotnej spôsobilosti
          • krstný list alebo sobášny list – cirkevný
          • odporúčanie správcu farnosti v mieste bydliska uchádzača
          • písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového
          • konania

Platové podmienky:

V zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Prihlášku a požadované doklady do výberového konania je potrebné zaslať doporučenou                poštou do 20.07.2023 na adresu školy. Výberové konanie sa uskutoční 25.07.2023 v hlavnej budove školy Kendice 424. Presný čas výberového konania bude vybraným uchádzačom oznámený telefonicky alebo mailom.

V Kendiciach 06.07.2023                                                                                                                  Mgr. Beáta Ďordíková

VK_ekonomka_2023_vyhlasenie.pdf